Topolnica, to pravé miesto pre život.

Bývajte s nami jednoducho rýchlo pekne  ekologicky

o projekte

Aj Vy ste celý život snívali o bývaní vo vlastnom rodinnom dome s krásnou záhradou, bez starostí, rýchlo a lacno?  Ponúkame Vám možnosť bývania na kľúč v krásnej a pokojnej časti obce Topolnica, ktoré splní očakávania aj tých najnáročnejsích. Projekt pozostáva z jedenástich rodinných domov s vlastnou záhradou a parkovaním priamo na pozemku. 

lokalita a pozemky

Celý projekt obsahuje jedenásť rodinných domov s vlastnou záhradou a parkovaním. Výmera pozemkov sa pohybuje od 401 m² do 410 m², z toho je 110 m² zastavanej plochy. Súčasť výstavby nie sú len samotné domy, ale aj kompletné inžinierske siete, príjazdové cesty a chodníky. Keďže celý development je pod naším dohľadom, máte istotu poctivo a profesionálne odvedenej práce nielen na samotných rodinných domoch, ale aj na príjazdových komunikáciách.

Cena za pozemok s rodinným domom sa začína už od 140 400 eur.-  s DPH.

1 PREDANÉ
veľkosť pozemku: 406 m2
2 PREDANÉ
veľkosť pozemku: 401 m2
3 PREDANÉ
veľkosť pozemku: 401 m2
4 predané
veľkosť pozemku: 401 m2
5 PREDANÉ
veľkosť pozemku: 401 m2
6 predané
veľkosť pozemku: 401 m2
7 predané
veľkosť pozemku: 401 m2
8 predané
veľkosť pozemku: 401 m2
9 predané
veľkosť pozemku: 401 m2
10 predané
veľkosť pozemku: 402 m2
11 predané
veľkosť pozemku: 410 m2

dizajnové možnosti

Keďže vieme, že každý klient je iný a má rozdielne predstavy o vzhľade svojho vysnívaného domova, rozhodli sme sa pre Vás pripraviť niekoľko fasádnych variantov, ktoré si môžete prezrieť vo videách. 

pôdorys a dispozícia

Veľkosť pozemkov sa pohybuje od 401 m² do 410 m². Ku každému z pozemkov patria 3 parkovacie miesta a celková zastavaná plocha je 110 m². Samotná podlahová plocha každého domu je 85,38 m². Dom spolu obsahuje desať miestností a jeho vnutornú dispozíciu si môžete detailnejšie pozrieť na priložených obrázkoch.

obec topolnica

Topolnica sa nachádza v okrese Galanta  päť kilometrov od mesta Galanta a desať kilometrov od mesta Šaľa. Obcou prechádza železničná trať Štúrovo-Bratislava, ktorou sa do Bratislavy dostanete cca za päťdesiat minút. Nachádza sa tu všetká potrebná občianska vybavenoť vrátane základnej školy a škôlky. V okolí je niekoľko stredne veľkých podnikov a priemyselných parkov. Celá obec je situovaná v krásnej rovinatej oblasti s vysokým počtom slnečných dní v roku. https://www.topolnica.sk/obec-2/o-obci/

kontakt a rezervácie

Ak Vás projekt zaujal a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať. Môžete tak urobiť telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Kontaktná osoba Martin Gažík:

Mail: gazik@mikulek.sk

Tel.č. +421 907 798 300