bytový dom vivien

štýlové bývanie v centre hlohovca

Bývajte s nami jednoducho rýchlo pekne  ekologicky

o projekte

Novostavba bytového domu Vivien obsahuje všetko, čo očakávate od moderného bývania. Výborná poloha v širšom centre mesta Hlohovec, veľkoryso koncipované byty, občianska vybavenosť, krásne okolie ako stvorené na večerné prechadzky popri Váhu. Samozrejmosť sú parkovacie miesta pre rezidentov, podzemná garáž, bezbariérový prístup či osobný výťah. Ak hľadáte to pravé bývanie pre Vás alebo Vašu rodinu, ste na správnej adrese.

architektúra

Autor architektonického riešenia budovy je akad.arch. Peter Černušák, ktorý sa projektovaniu obytných priestorov venuje viac než štyridsať rokov. Architektúra budovy kombinuje moderné materiály v podobe skla a farebných omietok kontrastujúcich s tehlovým obkladom, ktorý dodáva celej budove na jedinečnosti. Návrh budovy takisto rešpektuje najnovšie požiadavky a trendy v oblasti ekologickej výstavby, čo dokazuje napríklad zatrávnená plochá strecha. Ani okolie budovy a parkoviska nezostalo bez povšimnutia. V okolí parkovacích miest a samotnej budovy bude vysadených až 22 vzrastlých stromov. Ďalšia výsadba bude obsahovať veľké množstvo suchomilných trvaliek a živých plotov, na ostatných plochách bude vysiaty parkový trávnik. 

LOKALITA A OKOLIE

Ako už bolo spomenuté, bytový dom Vivien je umiestnený v širšom centre mesta Hlohovec, súbežne s ulicou Hlohová. Prístup k budove a na priľahlé parkovisko je z ulice Fraštacká. Celý projekt je zasadený do príjemného okolia s už jestvujúcou okolitou zástavbou v podobe nižších päťposchodových bytoviek. Súčasť výstavby je aj 39 parkovacích miest pred budovou a 19 podzemných parkovacích miest prístupných cez príjazdovú rampu. Na parkovisku sa budú nachádzať moderne riešené polozapustené odpadkové koše na zmesový aj triedený odpad, ako aj lavičky, stojany na bicykle a nové pouličné osvetlenie.

PODORYS BYTOVÝ DOM VIVIEN

pôdorys a dispozícia bytov

Bytový dom tvorí päť obytných podlaží a jedno podzemné, určené na parkovanie. Všetky podlažia sú vertikálne spojené schodiskom, ale aj osobným výťahom a to vrátane podzemnej garáže. Objekt má vlastnú kotolňu, ktorá je pripojená na parovod. V celej budove sa nachádza 34 bytov, z toho jednoizbových 4ks, dvojizbových 17ks, trojizbových 11ks, štvorizbových 2ks. Ku každému z bytov prislúcha aj skladovací priestor, ktorý je umiestnený na chodbe každého z podlaží.

Pre bližšie informácie o jednotlivých výmerách bytov a ich dostupnosti prosím kliknite sem: 

kontakt a rezervácie

Ak Vás projekt zaujal a chcete sa dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať. Môžete tak urobiť telefonicky, e-mailom alebo cez kontaktný formulár.

Tešíme sa na spoluprácu. 

Kontaktná osoba Martin Gažík

Tel.č. +421 907 798 300